Ankara acer teknik servis, Acer notebook servis, Acer laptop servis, Acer notebook adaptor, Acer notebook batarya, Acer notebook ekran, Acer notebook klavye, Acer notebook tamiri, acer notebook anakart, acer notebook fan


ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
ANKARA ACER NOTEBOOK SERVİS

Acer Noteook Onarım merkezi 13 yıllık tecrübesiyle Ankara, Çankaya, Öveçlerde siz değerli Acer kullanıcılarının hizmetindedir. Her model Notebook, Netbook ve Masaüstü PC'lerin onarımı yapılmaktadır. Arızaların kısa sürede tamiratını yapabilmek için gerekli tüm yedek parçaları stoklarımızda bulundurmaktayız.

Acer Ankara Notebook Servisimizde Arıza Tespiti Ücretsizdir. Onarımı yapılan tüm cihazların Ankara'nın her yerine teslimatı da ücretsizdir. Ankara dışından anlaşmalı kargo firmamız ile çok daha uygun fiyata cihazlarınızı gönderebilirsiniz. Şehir dışı gönderimi yapılan cihazların maksimum tamir süresi 4 iş günüdür.

Servisimizde onarım gören cihazlarınız ONR Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri olarak garanti altına alınır. Aynı arızanın tekrarlaması durumunda cihazın tekrar işlem görmesi gerektiren durumlarda ek ücret alınmaz. Firmamızın kalite politikası gereği siz değerli müşterilerimizin herhangi bir memnuniyetsizliğinden kaynaklanan bir durumda, gerçekleştirmiş olduğunuz işlemin ücretini geri ödemektedir. 

Bilgisayarınızda meydana gelen yazılımsal ve mekanik bir arıza olması durumunda, 0 312 472 09 55 Acer Teknik Servis Müşteri Danışma Hattımızı arayarak konusunda deneyimli teknisyenlerimizden bilgi alabilirsiniz. Telefonda çözüme kavuşmayan sorunlar için cihazınızı ücretsiz servis hizmetini kullanarak Servisimize yollayabilir, yine ücretsiz olarak arıza tespitinden faydalanabilirsiniz. Müşteri onayı alınmayan hiçbir cihaza işlem yapılmaz.

Genellikle karşılaşılan sorunlar ve çözüm yolları

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası olan bilgisayarlarımız artık her anımızda işlerimizi hallettiğimiz ve sürekli yanımızda taşıdığımız birer parçamızdır. Her elektronik cihazda olduğu gibi bilgisayarlarımızda da zamanla kullanımdan yahut üretimden kaynaklanan sorunlar meydana gelmektedir. Hassas bir yapıya sahip olan ekranlar genel olarak kullanıcı hatasında kaynaklanan sorunlardan dolayı kırılabilmektedir. Tüm modellerin ekranları servis stoklarımızda bulundurduğumuzdan ekran değişimlerini 15 dk içersinde gerçekleştirmekteyiz.

Yine kullanımla ilgili sorunlardan birtanesi de menteşe kırılmalarıdır. Cihazın düşmesi, üzerine sert bir cisim çarpması vs gibi sebeplerden dolayı menteşesi kırılan notebookların menteşe değişimlerini Acer Notebook Servisinde kısa sürede yapmaktayız.

Bilgisayarın çalışmasını sağlayan Şarj adaptöründe meydana gelen arızadan dolayı görevini tam olarak yerine getiremeyen şarj adaptörleri zamanla bilgisayarın şarj soketine zarar verebilmektedir. Bu gibi durumlarda şarj soketi değişimi yapılır ve arızanın sebebi adaptörde ise aynı sorunu tekrarlamaması için yenisi ile değiştirilir. Acer Notebook Servisinde kullanılan tüm yedek parçalar orjinal Acer ürünleridir.

Bilgisayarın sıvı teması görmesi durumlarında anında müdahale edilmezse anakarta ulaşan sıvı anakartı kısadevreye düşürerek bozmaktadır. Sıvı teması alan cihazın hemen şarjdan çekilmesi ve bataryasının çıkarılması gerekmektedir. Hiçbir müdahale yapılmadan servise gelmesi gereken cihazın anakart onarımları ve değişimleri Acer Notebook Teknik Servisinde yapılmaktadır. Haftalarca parça beklememek adına ONR Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri tüm Acer Notebook anakartlarını stoklarında bulundurmaktadır.

Zamanla klavye üzerindeki yazıların silinmesi, tuşların düşmesi ve sıvı teması sonucu klavyeler bozulur. Görüntü açışından hoş olmayan eksik tuşlu klavyelerin tuşlarını servisimizde temin edebilirsiniz. Orjinal Acer Notebook Klavyeleri stoklarımızda mevcuttur.

Öveçler Bilgisayar servisi olarak aşırı ısı neticesinde yanan VGA ve Kuzey-Güney Köprü çiplerin değişimini garantili olarak yapıyoruz. Çip değişimlerinden sonra sorunun kökten çözümü için bilgisayarın soğutma sisteminde iyileştirmeler yaparak aşırı ısınmayı engelleyici tedbirleri standart olarak her çip değişiminde uyguluyoruz. Gerek görülürse, soğutmanın temel parçası olan fanın değişimini de gerçekleştiriyoruz. Tozdan etkilenen soğutucu panelin temizliği de soğutma işleminin verimli olması için çok önemlidir. Zamanla biriken tozun temizliği soğutma işlemi için önemli bir faktör olduğundan her çip değişiminde soğutucu panel de temizlenir.

Tozdan etkilenen diğer bir bilgisayar parçası da optik okuyuculardır. Kullanıma bağlı olarak optik göz üzerinde meydana gelen toz, nem ve çiziklerden dolayı okuma tam olarak sağlanamaz. Optik sürücülerin tamiri mümkün olmadığından bozulan sürücüler yenisiyle değiştirilir. Acer Notebook DVD-Writer sürücüleri servisimizde 15 dk da değiştirilir. Yeni takılan tüm ürünlerin 2 yıl garantisi vardır.

Teknolojinin gün be gün ilerlemesiyle kullanmakta olduğumuz bilgisayarımız kapasite olarak bazı durumlarda yetersiz ve yavaş kalmaktadır. Teknolojiyi sürekli güncel takip etmek ise pahala bir yöntemdir. Bilgisayarın hızın artırmak için RAM takviyesi yapılır. Depolama alanı olarak HDD değişimi yapılır. Harddisk değişimlerinde, yeni takılan HDD boş olacağından bilgisayara takıldıktan sonra işletim sistemi yüklenmesi gerekir. Sistemin yenilenmesiyle birlikte, ihtiyaç duyulabilecek tüm format sonrası programlar ve driverlar sorunsuz olarak standart olarak yüklenir. Bu işlem yaklaşık olarak 6 saat sürmektedir. RAM değişimlerini 15 dk içersinden gerçekleştirmekteyiz.

Acer Notebook Öveçler Servisinde yapılan işlemlerle ilgili kısa bilgiler vermeye çalıştık. Bu anlattıklarımız dışında tüm Acer Notebook, Netbook ve Masaüstü PC arızaları servisimizde garantili olarak yapılmaktadır. Detaylı bilgi almak için herzaman bizi arayabilirsiniz.

Acer Notebook Laptop Batarya Pil
Acer Notebook Laptop Adaptör
Acer Notebook laptop Klavye
Acer Notebook laptop Lcd-Led Ekran
Acer Notebook Laptop Dvd Sürücü
Acer Notebook Laptop Hard Disk
Acer Notebook Laptop Ram Bellek

Acer Aspire 2920 Series
Acer Aspire 2920Z Series
Acer Aspire 3935 Series
Acer Aspire 4315 Series
Acer Aspire 4710 Series
Acer Aspire 4315 Series
Acer Aspire 4710 Series
Acer Aspire 4710 Series
Acer Aspire 4710G Series
Acer Aspire 4935G Series
Acer Aspire 4937G Series
Acer Aspire 5230 Series
Acer Aspire 5315 Series
Acer Aspire 5520 Series
Acer Aspire 5520 Series
Acer Aspire 5520G Series
Acer Aspire 5534 Series
Acer Aspire 5535 Series
Acer Aspire 5536 Series
Acer Aspire 5536G Series
Acer Aspire 5542G Series
Acer Aspire 5552G Series
Acer Aspire 5720 Series
Acer Aspire 5720G Series
Acer Aspire 5720ZG Series
Acer Aspire 5730Z Series
Acer Aspire 5732 Series
Acer Aspire 5734Z Series
Acer Aspire 5735 Series
Acer Aspire 5735Z Series
Acer Aspire 5736Z Series
Acer Aspire 5737Z Series
Acer Aspire 5738 Series
Acer Aspire 5739G Series
Acer Aspire 5740G Series
Acer Aspire 5741 Series
Acer Aspire 5742G Series
Acer Aspire 5742Z Series
Acer Aspire 5745G Series
Acer Aspire 5920 Series
Acer Aspire 5920G Series
Acer Aspire 5920N Series
Acer Aspire 5930G Series
Acer Aspire 5935G Series
Acer Aspire 5940G Series
Acer Aspire 5943 Series
Acer Aspire 6530G Series
Acer Aspire 6920G Series
Acer Aspire 6930G Series
Acer Aspire 6935G Series

TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ ACER NOTEBOOK MODELLERİ


Acer Aspire 7720G Series
Acer Aspire 7720ZG Series
Acer Aspire 7730ZG Series
Acer Aspire 7741G Series
Acer Aspire 8730G Series
Acer Aspire 8920G Series
Acer Aspire 8930G Series
Acer Aspire 8943 Series
Acer Aspire One Series
Acer Aspire One 531 Series
Acer Aspire One 532H Series
Acer Aspire One 751 Series
Acer Aspire One D150 Series
Acer Aspire One D250 Series
Acer Aspire One D255 Series
Acer Aspire One D260 Series
Acer Aspire One Happy Series
Acer Aspire Timeline 1820 Series
Acer Aspire Timeline 3810TG Series
Acer Aspire Timeline4810TSeries
Acer Aspire Timeline 4810TG Series
Acer Aspire TimelineX 1830 Series
Acer Aspire TimelineX3820T Series
Acer Aspire TimelineX 4820T Series
Acer Emachines D730 Series
Acer Emachines EM250 Series
Acer Emachines EM350 Series
Acer Emachines EMD620 Series
Acer Emachines EME625 Series
Acer Emachines EME627 Series
Acer Emachines EME720 Series
Acer Emachines EME725 Series
Acer Emachines EME727 Series
Acer Extensa 5230E Series
Acer Extensa 5620 Series
Acer Extensa 5630 Series
Acer Extensa 5630EZ Series
Acer Extensa 5630G Series
Acer Extensa 5635 Series
Acer Extensa 563EZ Series
Acer Extensa 5635G Series
Acer Extensa 5635Z Series
Acer Ferrari Series
Acer Ferrari 1100 Series
Acer Ferrari One 200 Series
Acer TravelMate Series
Acer TravelMate 5740 Series
Acer TravelMate 5742 Series
Acer TravelMate 8372 Series
Acer TravelMate 8572 Series


Acer Garantili Chip Değişimi
Acer Notebook Laptop Ankart Tamiri
Garantili Chip Değişimi
Acer Notebook Laptop Tamiri
Profesyonel Ekip Ve Ekipman İle Sıvı Teması Görmüş Acer Notebook Ve Laptopların Tamiri
Acer batarya

Acer adaptör

Acer anakart

Acer klavye

Acer lcd-led-slim led panel

Acer vga kart

Acer grafik kart

Acer anakart tamiri
Adana Acer Notebook servisi, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır,   Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir Acer Laptop servisi, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul Acer Bilgisayar Servisi, İzmir  Acer Notebook Tamiri, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin    Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak    Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce Acer Netbook Servisi ve tamiri, Türkiye, Ankara, Dikmen, Balgat, Öveçler Acer Notebook servisi, Çankaya, Yıldız, Ayrancı, Hoşdere Acer servisi, Sincan, Gölbaşı, Etimesğut  Acer Notebook Servisi, Kızılay, Ulus, Sıhhiye, Bakanlıklar  Notebook Servisi, Demetevler, Batıkent, Elvankent Acer Servisi, Toner Dolumu, Yazıcı Tamiri,  Projeksiyon Tamiri, Faks, Fax Tamiri, 100, Yüzüncü yıl Keçiören, Etlik, Küçükesat, Seyranbağları, Gop, Acer Notebook Servisi, Acer Klavye, Acer Batarya Pil, Acer Adaptör, Acer Lcd Led Ekran,