ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
ANKARA CASPER NOTEBOOK TEKNİK SERVİS

Casper Ankara Notebook Teknik Servisimiz Öveçler 1322. Cad. 54/C adresinde siz değerli Casper kullanıcılarının hizmetindedir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli yeniliyor ve geliştiriyoruz. 13 yıllık tecrübemiz ve konusunda uzman teknisyenlerimizle garantili teknik servis hizmeti veriyoruz. Müşteri memnuniyetini prensip eden firmamız, bilgisayar arızalarınızı sorunsuz ve garantili olarak en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

Casper Bilgisayar Servisi tüm Casper modelleri için onarım ve yedek parça imkanı sunmaktadır. Servisimiz stoklarında orjinal Casper Notebook, Netbook, Masaüstü PC yedek parçaları mevcuttur. Onarım için ayıracak zamanınız yoksa Casper Öveçler Bilgisayar Servisi 0 312 472 09 55 nolu telefondan adrese servis çağırısı bırakabilirsiniz. Servisimizde adrese servis hizmeti ücretsizdir.

Casper Notebook Tamir Servisi en uygun fiyatlarla ve en kaliteli işçilik ile hizmet etmektedir. Arızalanan bilgisayarınızın onarımı için servisimize geldiğinizde cihaz ücretsiz olarak chek-up yapılır, kesin arızası belli olan cihazın maliyeti ile ilgi müşteri bilgilendirmesi yapılır, müşteri onayı alınan cihazın onarım işlemine başlanır. Müşteri onayı verilmeden herhangi bir işlem yapılmaz. Bu sayede sürpriz faturalarla karışlaşmamış olursunuz.

Öveçler Casper Bilgisayar Teknik Servisinde çok uzun süre beklemeden cihazınızın onarım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Casper Notebook Teknik Servisinde maksimum tamir süresi 3 iş günüdür. Servisimiz onarım sonrası garanti vermektedir. Onarım gören cihazda aynı arızanın tekrarlaması durumunda yapılan işlemlerde müşteri memnuniyeti ve servis garantisi adına ekstra ücret talep edilmez.

Ankara Casper Notebook Tamir merkezine şehir dışından da bilgisayarınızı gönderebilirsiniz. Anlaşmalı kargo firmamız ile gönderdiğiniz bilgisayarınızı en kısa sürede onarıp kargo ile geri göndermekteyiz.

Casper Bilgisayar Teknik Servisinde Orjinal Casper Batarya, Şarj Adaptörü ve Notebook Klavyelerini temin edebilirsiniz.

Casper Notebook Ekran değişimlerini servisimizde 15-20 dk süren işlem sonucunda değiştirebilirsiniz.

Casper Notebook Ram ve Harddisk Değişimlerini Ankara Casper Notebook Tamir merkezinde aynı gün gerçekleştirmekteyiz.

Anakart tamirini profesyonel cihazlarla konusunda uzman teknisyenlerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır. Anakart bilgisayarın en pahalı parçalarından birisidir. Yeni anakart takılması yüksek maliyetler gerektirmektedir. Onarımı mümkün anakart arızalarında garantili olarak tamir imkanı Casper Notebook Teknik Servisinde mümkündür.

Servimiz stoklarında Casper'ın tüm Notebook Modeline uygun orjinal optik sürücüler mevcuttur. Ortalama değişim süresi 20 dakikadır. Değişimi yapılan optik sürücüler 2 yıl garantilidir.

Şarj soketi arızalarında bilgisayarınız şarj olmaz ve bataryası bittiği anda bilgisayarı kullanamazsınız. Şarj soket değişim işlemi çok hassas bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli teknik personel tarafından gerçekleştirilmelidir. Sağlıklı sonuç ve uzun ömür için Orjinal Casper Şarj Soketi kullanılmalıdır. Garantili olarak 1 saat içerisinde değişimi yapılır.

Casper Notebook Teknik Servisi Ankara'da bilgisayarınızın her türlü sorununu giderecek çözümleri üretmekteyiz. Menteşe değişimleri, CPU ve VGA fan değişimleri, USB değişimleri, Wireless Kart değişimi, Ethernet ve Hoparlör girişi değişimleri, Casper Notebook Kasa değişimleri, Ön ve Arka kapak değişimleri gibi birçok işlem servisimizde kısa sürede yapılmaktadır.

Casper Bilgisayarınızın tüm donanımsal ve yazılımsal sorunlarıyla ilgili onarımları gerçekleştirmekteyiz. Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi almak için lütfen arayınız. ONR Bilişim Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri 0 312 472 09 55

BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİMİZDE ARIZA TESPİTİ ÜCRETSİZDİR.

TAMİR İÇİN AYIRACAK ZAMANINIZ YOKSA YİNE ÜCRETSİZ OLAN ADRESE SERVİS HİZMETİMİZDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.