ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55

CBOX Notebook Ekran Chip ve Kart Değişimi, CBOX Notebook Klavye Değişimi, CBOX Notebook Ekran Değişimi CBOX Notebook DVD Tamir ve Değişimi, CBOX Notebook Ram Yükseltme ve Değişimi, CBOX Notebook Harddisk Yükseltme ve Değişimi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

CBOX Notebook Sistem Geri Yükleme - Format İşlemleri, CBOX Notebook Sistem Performans Ayarları gibi genel bakım işlerini yaptırabilirsiniz.

Ankara CBOX Bilgisayar servisinde makimun tamir süresi 3 iş günüdür. Genel olarak aynı gün onarım ve teslimat yapılır. Test edilmesi gereken onarım sonrası durumlarda cihaz kontrollerinin yapılması gerektiğinden cihaz test edilir. Bekletilen süre bu test aşamasında geçen süredir.

Siz değerli CBOX kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına kendini devamlı yenileyen ve geliştiren Öveçler CBOX Notebook Teknik Servisi hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. 0 312 472 09 55CBOX tablet pc'lerin onarımı da yine Ankara Notebook Tamir Merkezinde 0 312 472 09 55

ANKARA CBOX NOTEBOOK TEKNİK SERVİSİ 0 312 472 09 55

Ankara CBOX Notebook Bilgisayar Teknik Servisi Öveçler'de 13 yıldır tecrübesini siz değerli CBOX kullanıcılarıyla paylaşıyor. Her model CBOX bilgisayarınız için garantili ve profesyonel çözümler ONR Bilişim ve Bilgisayar Teknik Servisinde.

Tam donanımlı labraruvara sahip servisimizde arızalı cihazınız tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından titizlikle incelenir. Bilgisayarınızın sorunu ve oluşan maliyet hakkında müşteri bilgilendirmesi yapılır. Tamiri için onay istenir. Onay alındıktan sonra onarım işlemine geçilir. Müşteri onayı olmadan hiçbir işlem yapılmaz. Böylece süpriz faturalarla karşılaşmamış olursunuz. Garantili olarak onarımı yapılan cihaz teslim edilmek üzere kaldırılır.

Servisimizde arıza tespiti ve adrese servis hizmeti ücretsizdir. Maksimum tamir süresi 3 gündür.

Ankara CBOX Laptop Servisi haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Çalışma saatlerimiz 08.00 - 19.30'dur.

Laptop tamiri için ayıracak zamanınız yoksa telefonla adrese servis çağrısı bırakabilirsiniz. Adresinizden aldığımız cihazı onardıktan sonra yeniden adresinize teslim ediyor, bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Şehir dışındakiler için anlaşmalı kargo firmamız ile bilgisayarınızı yollayabilirsiniz.
Servisimizde CBOX markasının tüm modelleri için teknik hizmet alabilirsiniz. CBOX Notebook Tamiri, CBOX Laptop Tamiri, CBOX Netbook Tamiri, CBOX Masaüstü Bilgisayar Tamiri, CBOX Tablet PC Tamiri.

Uygun fiyatlar, Profesyonel çözümler, Güler yüzlü hizmet anlayışı ve Garantili bilgisayar Tamiri için ONR Bilişim Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri Hizmetinizdedir.

Ankara CBOX Bilgisayar Yetkili Servisinde;
CBOX Notebook Adaptörü ve CBOX Notebook Bataryalarını temin edebilirsiniz

CBOX Monitör Onarımları Servisimizde Yapılmaktadır.