Dell Notebook, Deskop
Masaüstü ve dizüstü bilgisayar üreten firma Amerika'da kurulmuş. Şirket şu anda, sunucu ve network ürünleri üzerine yatırım yapıyor
   
    Dünyanın en büyük bilgisayar üreticilerinden Dell, HP ve Apple gibi güçlü rakiplerine karşı daha iyi mücadele edebilmek için ürün stratejisinde değişiklik yaptı. Sahip olduğu markalarda sadeleşme yoluna giden Dell, ultra-ince tasarımlı dizüstü bilgisayarları konumlandırdığı Adama markasına son vererek resmi internet sitesinden de çıkardı. Inspiron, XPS ve Alienware markaları üzerine yoğunlaşacak olan firma, Adamo ürün gamı için planlanan yeni modelleri ise XPS serisi altında sunmaya devam edecek.

Adamo XPS, Studio XPS ve Studio serisi dizüstü bilgisayarların son birkaç yıldır karışıklığa neden olduğu belirtilirken, takip edilen stratejinin en önemli nedeni olarak Dell'i, düşük maliyetli bilgisayarla anılan imajdan çıkartarak genel marka görünümünü daha ileri noktalara taşımak olduğu ifade ediliyor. Yüksek bütçeli reklam kampanyalarına devam etmesi beklenen Dell, rakipleri HP ve Apple'a karşı yukarıda da belirttiğimiz gibi Inspiron, XPS ve Alienware serileri altında kalite, tasarım ve performans odaklı ürünlerle karışık verecek.

   
 
  Global bilgisayar pazarının lider oyuncularından Dell, hazırlıkları süren Adamo serisi yeni dizüstü bilgisayarlarıyla Apple'in MacBook Air modellerini gözüne kestirmiş durumunda. Firmanın ultra-ince tasarımlarıyla dikkat çekmesi beklenen yeni modelleri için LG ve Samsung'dan kalınlığı sadece 3.5mm olan yeni paneller aldığı belirtiliyor.

16:10 formatlı panellerin kullanılacağı ultra-ince modellerin tasarım özellikleri ve taşınabilirlik detaylarıyla MacBook Air serisini hedef alacağı fakat daha yüksek fiyat etiketiyle kullanıma sunulabileceği söyleniyor. Zira Digitimes'ın haberine göre, Adamo serisi modeller 3000$ seviyesinden fiyatlandırılabilir ki 1800$'a satın alınabilen MacBook Air karşısında iddia edilen fiyatın rekabetçi olması zor gibi görünüyor fakat Dell'in de yeni seri ile özellikle profesyonelleri hedef alacağı söyleniyor.

"Adamo" ve "Adamo by Dell" markalarını kaydettiren Dell'in aynı seri altında masaüstü bilgisayar modelleri hazırlayabileceği yönünde iddialar olduğunu da belirtelim.

    Ankara Dell Servisi, Dell Notebook, Dell laptop, Dell Netbook, Dell Adaptör, Dell Batarya, Dell Klavye, Dell Ekran, LCD panel, Dell Led Panel, Dell LCD Panel Dell şarj adaptörü, Dell'e ait ne kadar orjinal parça varsa hepsi ONR Bilişim Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetlerinde. Orjinal yedek parça
dell yerinde servis hizmeti
ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55


Adana Dell Notebook servisi, Adıyaman, Afyon, Ağrı, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır,   Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir Dell Laptop servisi, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, Mersin, İstanbul Dell Bilgisayar Servisi, İzmir  Dell Notebook Tamiri, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin    Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak    Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye, Düzce Dell Netbook Servisi ve tamiri, Türkiye, Ankara, Dikmen, Balgat, Öveçler Dell Notebook servisi, Çankaya, Yıldız, Ayrancı, Hoşdere Dell servisi, Sincan, Gölbaşı, Etimesğut  Dell Notebook Servisi, Kızılay, Ulus, Sıhhiye, Bakanlıklar  Notebook Servisi, Demetevler, Batıkent, Elvankent Dell Servisi, Toner Dolumu, Yazıcı Tamiri,  Projeksiyon Tamiri, Faks, Fax Tamiri, 100, Yüzüncü yıl Keçiören, Etlik, Küçükesat, Seyranbağları, Gop,Dell Notebook Servisi, Dell Klavye, Dell Batarya Pil, Dell Adaptör, Dell Lcd Led Ekran,