ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55


Uygun fiyatlar, Profesyonel çözümler, Güler yüzlü hizmet anlayışı ve Garantili bilgisayar Tamiri için ONR Bilişim Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri Hizmetinizdedir.

Ankara Grundig Bilgisayar Yetkili Servisinde;
Grundig Notbook Adaptörü ve Grundig Notebook Bataryalarını temin edebilrsiniz

Grundig Notebook Ekran Chip ve Kart Değişimi, Grundig Notebook Klavye Değişimi, Grundig Notebook Ekran Değişimi Grundig Notebook DVD Tamir ve Değişimi, Grundig Notebook Ram Yükseltme ve Değişimi, Grundig Notebook Harddisk Yükseltme ve Değişimi gibi işlemleri yapabilirsiniz.

Grundig Notebook Sistem Geri Yükleme - Format İşlemleri, Grundig Notebook Sistem Performans Ayarları gibi genel bakım işlerini yaptırabilirsiniz.

Ankara Grundig Bilgisayar servisinde makimun tamir süresi 3 iş günüdür. Genel olarak aynı gün onarım ve teslimat yapılır. Test edilmesi gereken onarım sonrası durumlarda cihaz kontrollerinin yapılması gerektiğinden cihaz test edilir. Bekletilen süre bu test aşamasında geçen süredir.

Siz değerli Grundig kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına kendini devamlı yenileyen ve geliştiren Öveçler Grundig Notebook Teknik Servisi hakkında daha detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. 0 312 472 09 55Grundig tablet pc'lerin onarımı da yine Ankara Notebook Tamir Merkezinde 0 312 472 09 55

ANKARA GRUNDIG NOTEBOOK TEKNİK SERVİSİ

Ankara Grundig Notebook Bilgisayar Teknik Servisi Öveçler'de 13 yıldır tecrübesini siz değerli Grundig kullanıcılarıyla paylaşıyor. Her model Grundig bilgisayarınız için garantili ve profesyonel çözümler ONR Bilişim ve Bilgisayar Teknik Servisinde.

Tam donanımlı labraruvara sahip servisimizde arızalı cihazınız tecrübeli teknisyenlerimiz tarafından titizlikle incelenir. Bilgisayarınızın sorunu ve oluşan maliyet hakkında müşteri bilgilendirmesi yapılır. Tamiri için onay istenir. Onay alındıktan sonra onarım işlemine geçilir. Müşteri onayı olmadan hiçbir işlem yapılmaz. Böylece süpriz faturalarla karşılaşmamış olursunuz. Garantili olarak onarımı yapılan cihaz teslim edilmek üzere kaldırılır.

Servisimizde arıza tespiti ve adrese servis hizmeti ücretsizdir. Maksimum tamir süresi 3 gündür.

Ankara Grundig Laptop Servisi haftanın 6 günü hizmet vermektedir. Çalışma saatlerimiz 08.00 - 19.30'dur.

Laptop tamiri için ayıracak zamanınız yoksa telefonla adrese servis çağrısı bırakabilirsiniz. Adresinizden aldığımız cihazı onardıktan sonra yeniden adresinize teslim ediyor, bunun için herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Şehir dışındakiler için anlaşmalı kargo firmamız ile bilgisayarınızı yollayabilirsiniz.
Servisimizde Grundig markasının tüm modelleri için teknik hizmet alabilirsiniz. Grundig Notebook Tamiri, Grundig Laptop Tamiri, Grundig Netbook Tamiri, Grundig Masaüstü Bilgisayar Tamiri, Grundik Tablet PC Tamiri.