HP Notebook,Deskop,Laptop

   Hp Ürettiği sunucular ve dizüstü bilgisayarla son dönemlerde dikkat çeken firma Amerikan kökenli. Ancak zamanla diğer ülkelere de yayılıp çok ululslu bir şirket haline geldi.

HP notebooklarda en sık rastlanan arızalar

Notebook anakart sıvı teması
Notebook bios yazılımı bozulması
Lcd ekran kırlması, ölü pixel oluşumu
Lcd ekran inverter bozulması
HP optik okuyucu, optik sürücü Cdrom, Dvdrom, dvd combo, Dvd-Writter, Dvdrw multidrive okuma, yazma arızası
HP lcd kablo kırılması, bozulması
HP notebook adaptörü bozulması
HP notebook ekran menteşe kırılması
HP notebook ekran kartı arızası
HP notebook işlemci arızası
HP notebook ram yuvası bozulması ve değişimi
HP notebook harddsik anakart bağlantı noktasının arızalanması
HP notebook harddisk değişimi
Usb, Seri, Paralel, lpt port, Network, lan, Ses, Pcmci vs portların arızalanması
HP notebook türkçe klavye takılması, İngilizce klavyenin türkçe klavye yapılması
HP notebook şifresi kırılması, Bios şifresi kırılması, şifre çözülmesi
HP notebook ekran floresan arızası
HP notebook speaker arızası
HP notebook harddisk yedekleme, HP notebook bilgi yedekleme
HP notebook işletim sistemi kurulumu (lisanssız yazılımlar kesinlikle yüklenmemektedir)
HP notebook sürücülerinin yüklenmesi, güncellenmesi
HP notebook driverlerinin yüklenmesi, güncellenmesi
HP notebookun üzerine su, çay, kahve vb gibi sıvı madde dökülmesi
HP notebook hiç açılmıyor
HP notebook hiç çalışmıyor
HP notebook ekran ışığı az
HP notebook ekran ışığı zayıf
HP notebook reset atıyor
HP notebook ekranında çizgiler var
HP notebook lcd ekranında çizgiler oluştu
HP notebook harddiski bozuldu
HP notebooktaki bilgilerim silindi
HP notebook bilgi kurtama data kurtarma
HP notebook'a format atmak
HP notebook'un işletim sistemi açılmıyor
Hp Notebook, Hp laptop, Hp notebook servisi, hp laptop, servisi, hp notebook adaptör, hp notebook batarya, hp klavye, hp ankara servisi, hp öveçler servisi, hp yetkili servisi, hp lcd ekran, panel,


ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
ANKARA HP NOTEBOOK TEKNİK SERVİS

Ankara'nın en büyük notebook teknik servisi olan Öveçler HP Teknik Servisi - Onr Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri Öveçler 1322. Cad. (Eski 6. Cad.) 54/C Çankaya / Ankara adresinde siz değerli HP kullanıcılarına hizmet vermektedir. Konusunda deneyimli teknik personeli ile kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini amaçlayarak, notebook arızalarında kısa sürede ve garantili olarak hizmet vermektedir.

Teknolojik olarak hızla ilerleyen bilgisayar dünyası beraberinde mekanik ve elektronik teknik destek için bilgi ve tecrübeyi de gerektirmektedir. Her HP Notebook Modeli için aynı titizlik ve tecrübesiyle güvenilir hizmet veren firmamızda maksimum tamir süresi 3 (üç) iş günüdür.

Servisimize bıraktığınız bilgisayarınız arıza tespiti yapıldıktan sonra sorunun ne olduğu, çözümü ve maliyetleri ile ilgili detaylı bilgi vermek için müşterilerimizi ararız. Müşteri talebi doğrultusunda gerekli işlemler yapılır ve test edilir. Teknisyen onayını alan cihazınız teslim edilmek üzere hazır hale getirilir.

BİLGİSAYAR TEKNİK SERVİSİMİZDE ARIZA TESPİTİ ÜCRETSİZDİR.

TAMİR İÇİN AYIRACAK ZAMANINIZ YOKSA YİNE ÜCRETSİZ OLAN ADRESE SERVİS HİZMETİMİZDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ.

HP Ankara Notebook Teknik Servisinde bilgisayarınızla ilgili her türlü arızanın garantili olarak tamiri mümkündür. Bunun için gerekli olan tüm yedek parça ve ekipmanlar stoklarımızda mevcut bulunmaktadır. Bilgisayarınızın değerini biliyor ve size zaman kazandırıyoruz.

HP Notebook Teknik Servisi Ankara servisinde gerçekleştirilen tüm işlemleriniz HP Teknik Servis Ankara garantisi altındadır. Aynı arızanın tekrarlaması durumunda yapılacak işlemden ücret talep edilmez. Ankara'nın En Büyük Teknik Servisi ONR Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri.

Servisimizde gerçekleştirilecek işlemler şu şekildedir.

HP Notebook Ekran Değişimi
HP'nin her modeline uygun ekran değişimi 15 dk içerisinde konusunda uzman teknik personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ekran değişimleri 2 yıl garantilidir. Orjinal HP Notebook Ekranları kullanılmaktadır. Öveçler HP Notebook Teknik Servisi Ankara.

HP Notebook Anakart Değişimi
Arıza durumuna göre değişimi gerekli olan bilgisayarınızın anakart değişimleri konusunda deneyimli teknik personelimiz tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Çankaya HP Notebook Servisimize bıraktığınız bilgisayarınız arızasının kesin olarak tespit edilmesi için birtakım testlere tabii tutulur. Testler neticesinde anakartın durumu ve tamir imkanının olup olmadığı belirlenir. Bilgisayarın durumu hakkında müşteri bilgilendirilir. Müşteri talebi doğrultusunda anakart onarımı veya değişimi yapılır. HP Ankara Notebook Teknik Servisinde gerçekleşen anakart değişimi veya onarımı garantili olarak gerçekleştirilir. Tamiri yapılan notebook tekrar testten geçer ve müşteriye teslim edilmek üzere hazırlanır. Anakart değişimi çok hassas bir işlem olduğundan dolayı mutlaka tecrübeli teknik personel tarafından uygun bir ortamda yapılmalıdır.

HP Notebook Klavye Değişimi
Dikmen HP Notebook Teknik Servisinde HP Notebookların her modeli için gerekli olan klavyeler servis stoklarımızda hazır bulunmaktadır. Klavye değişimleri yaklaşık olarak 15 dk sürmektedir. Servise getirecek zamanınız yoksa ücretsiz adrese servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Konuyla ilgili detaylı bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

HP Notebook Batarya Değişimi
Ankara HP Notebook Bataryaları servisimizde bulunmaktadır. Her model için gerekli bataryalar stoklarımızdadır. Müşteri memnuniyeti temel kalite politikamız olduğu için Orjinal HP Notebook Bataryaları kullanmaktayız. HP Bataryalar 6 (Altı) ay performans, 2 (İki) yıl arıza garantilidir. Müşteri isteği doğrultusunda muadil (yan sanayi) bataryalar da temin edilebilir. Detaylı bilgiyi 0 312 472 09 55 nolu telefondan müşteri temsilcilerimize bağlanarak alabilirsiniz. Şehir dışından siparişler için aynı gün kargo imkanı yine Ankara HP Batarya Merkezinde!..

HP Notebook Ekran Kartı (VGA Çip) Değişimi

Ankara'nın en büyük teknik servisi olan ONR Bilişim ve Teknoloji Hizmetleri her model HP Notebook Ekran Kartı değişimini gelişmiş labratuvarlarında gerçekleştirmektedir. Gerekli ekipmanlar olmadan yapılmaya çalışan ekran çip değişimleri kesin bir çözüm değildir. Kullanılacak parça ve uygulanacak işçilik çip değişimleri için uzmanlık gerektiren bir iştir. Servisimizde sadece tamir öncesi ve sonrası gerekli testler yapıldıktan ve teknik personel tarafından onarımı onaylanan cihazlar teslim edilir. Yapılan çip değişimlerine Öveçler Teknik Servisimiz tarafından garanti verilir.

HP Notebook Şarj Adaptörü Onarımı ve Satışı
Orjinal HP Notebook Adaptörleri Ankara'nın Bilgisayar Teknik Servisi ONR Bilişim Stoklarında bulunmaktadır. Servisimizden almış olduğunuz orjinal HP ürünleri garantilidir. Müşteri talebi doğrultusunda muadil şarj adaptörleri de temin edilir. Kablo kırıkları ile ilgili arızalı adaptörler teknisyenlerimiz tarafından kontrol edildikten sonra mümkünse tamiri yapılmaktadır.

HP Notebook Optik Sürücü (DVD Writer) Değişimi
Servimiz stoklarında her HP Notebook Modeline uygun orjinal optik sürücüler mevcuttur. Ortalama değişim süresi 20 dakikadır. Değişimi yapılan optik sürücüler 2 yıl garantilidir.

HP Notebook Harddisk Değişimi
Harddiskin bozulması veya kapasitesinin yetersiz olması durumunda harddisk değişimi gerçekleştirilir. Müşteri talebi ve bilgisi doğrultusunda gerçekleştirilecek her iki işlemde de işletim sistemi yenilenmesi gerektiğinden bu işlem yaklaşık olarak yarım gün sürmektedir. Servisimizde HDD değişimi yapılan HP Notebooklarınız için sistem yükleme işlemi ücretsizdir. Talep doğrultusunda eski harddiskten kurtarılan veriler yenisine aktarılır. Harddisklerde onarım işlemi sözkonusu olmadığından arıza durumunda yenisi ile değiştirilir.

HP Notebook Ram Değişimi ve Onarımı
Bilgisayarın hızını etkileyen önemli parçalardan birisi şüphesiz Notebook Ramlerdir. Arızaya geçmesi durumunda bilgisayarda donmalar veya zamansız mavi ekranlar gelmektedir. Anakartın desteklediği kadarıyla ram yükseltilebilir, bilgisayarın hızı artırılabilir. Ram değişim işlemleri yaklaşık 10 dakika sürmektedir. Her model HP Notebook için gerekli olan Ramler servisimiz stoklarında mevcuttur. Detaylı bilgi için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

HP Notebook Şarj Soketi Değişimi
Şarj soketi arızalarında bilgisayarınız şarj olmaz ve bataryası bittiği anda bilgisayarı kullanamazsınız. Şarj soket değişim işlemi çok hassas bir işlem olduğu için mutlaka tecrübeli teknik personel tarafından gerçekleştirilmelidir. Sağlıklı sonuç ve uzun ömür için Orjinal HP Şarj Soketi kullanılmalıdır. Garantili olarak 1 saat içerisinde değişimi yapılır.

Diğer Arıza ve Onarımlar
HP Notebook Teknik Servisi Ankara'da bilgisayarınızın her türlü sorununu giderecek çözümleri üretmekteyiz. Menteşe değişimleri, CPU ve VGA fan değişimleri, USB değişimleri, Wireless Kart değişimi, Ethernet ve Hoparlör girişi değişimleri, HP Notebook Kasa değişimleri, Ön ve Arka kapak değişimleri gibi birçok işlem servisimizde kısa sürede yapılmaktadır.

Hp Notebook LAptop Anakart Tamiri
Hp Notebook Laptop Garantili Chip Değişimi
Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bazı HP Notebook, Netbook Modelleri


HP 2133 Mini-Note Series
HP 550 Series
HP Compaq 2230s Series
HP Compaq 610 Series
HP Compaq 615 Series
HP Compaq 6730b Series
HP Compaq 6730s Series
HP Compaq 6735b Series
HP Compaq 6735s Series
HP Compaq 6830s Series
HP Compaq Mini 110C Series
HP Compaq Mini 700 Series
HP Compaq Mini 730 Series
HP Compaq Mini CQ10-500 Series
HP Compaq Presario A900 Series
HP Compaq Presario C700 Series
HP Compaq Presario CQ50-100 Series
HP Compaq Presario CQ56-100 Series
HP Compaq Presario CQ56-200 Series
HP Compaq Presario CQ60-100 Series
HP Compaq Presario CQ60-200 Series
HP Compaq Presario CQ60-300 Series
HP Compaq Presario CQ61-100 Series
HP Compaq Presario CQ61-200 Series
HP Compaq Presario CW61-300 Series
HP Compaq Presario CQ61-400 Series
HP Compaq Presario CQ62-200 Series
HP Compaq Presario CQ62-a00 Series
HP Compaq Presario CQ71-300 Series
HP Compaq Presario F700 Series
HP Compaq Presario V6400 Series
HP Compaq Presario V6500 Series
HP Compaq Presario V6600 Series
HP Compaq Presario V6700 Series
HP Compaq EliteBook 6930p Series
HP Compaq EliteBook 8440p Series
HP Compaq EliteBook 8530p Series
HP Compaq EliteBook 8530w Series
HP Compaq EliteBook 8540p Series
HP Pavilion dv3-4100 Series
HP Pavilion DV3500 Series
HP Pavilion DV4-1000 Series
HP Pavilion DV4-1100 Series
HP Pavilion dv5-1000 Series
HP Pavilion dv5-1100 Series
HP Pavilion dv5-1200 Series
HP Pavilion dv6-1000 Series
HP Pavilion DV6-1100 Series
HP Pavilion DV6-1200 Series
HP Pavilion DV6-1300 Series
HP Pavilion DV6-1400 Series
HP Pavilion DV6-2000 Series
HP Pavilion DV6 2100 Series
HP Pavilion DV6-3000 Series
HP Pavilion DV6-3100 Series
HP Pavilion DV6600 Series
HP Pavilion DV6700 Series
HP Pavilion DV6800 Series
HP Pavilion DV6900 Series
HP Pavilion DV7-1000 Series
HP Pavilion DV7-1100 Series
HP Pavilion DV7-1200 Series
HP Pavilion DV7-2000 Series

Hp Notebook Laptop Anakart Tamiri Ve Ankart Değişimi
Hp Notebook Laptop Orjinal Şarj Adaptörleri
Hp Notebook Laptop Ram Bellek
Hp Notebook Laptop Led-Lcd Ekran Değişimi
Hp Notebook Laptop Orinal Klavye Değişimi
Hp Notebook Laptop HDD Hard Disk
Hp Notebook Laptop DVD RW Tamiri Ve Değişimi
Hp Notebook Laptop Orjinal Batarya Pil
Hp Notebook Laptop Sıvı Teması
HP Compaq EliteBook 8540w Series
HP Compaq EliteBook 8730w Series
HP Envy 14-1000 Series
HP Envy 14-1100 Series
HP Envy 17-1100 Series
HP G61-400 Series
HP G62-100 Series
HP G62-a00 Series
HP G62-b00 Series
HP G72-a00 Series
HP G72-b00 Series
HP HDX X16-1300 Series
HP HDX16-1000 Series
HP HDX18-1000 Series
HP Mini 1000 Vivienne Tam Series
HP Mini 110-1100 Series
HP Mini 110-300 Series
HP Mini 110-3100 Series
HP Mini 1100 Vivienne Tam Series
HP Mini 210 Vivienne Tam Series
HP 210-1100 Series
HP Mini 210-2000 Series
HP Mini 5101 Series
HP Mini 5102 Series
HP Pavilion dm1-1000 Series
HP Pavilion dm1-2100 Series
HP Pavilion dm3-1000 Series
HP Pavilion dm3-2100 Series
HP Pavilion dm4-1000 Series
HP Pavilion dm4-1100 Series
HP Pavilion DV2-1000 Series
HP Pavilion DV2-1100 Series
HP Pavilion DV2600 Series
HP Pavilion DV2700 Series
HP Pavilion DV2800 Series
HP Pavilion DV2900 Artistic Series
HP Pavilion dv3-2000 Series
HP Pavilion dv3-2200 Series
HP Pavilion dv3-4000 Series
HP Pavilion DV7-2100 Series
HP Pavilion DV7-2200 Series
HP Pavilion DV7-3000 Series
HP Pavilion dv7-4100 Series
HP Pavilion DV8-1100 Series
HP Pavilion DV9700 Series
HP Pavilion DV9800 Series
HP Pavilion HDX9200 Series
HP Pavilion HDX9300 Series
HP Pavilion HDX9400 Series
HP Pavilion TX2000 Series
HP ProBook 4320s Series
HP ProBook 4520s Series
HP ProBook 4720s Series
HP ProBook 5310m Series
HP ProBook 6440b Series
HP ProBook 6540b Series
HP ProBook 6545b Series
HP TouchSmart tm2-1000 Series
HP TouchSmart tm2-2100 Series
HP TouchSmart tx2-1100 Series
HP TouchSmart tx2-1200 Series
HP TouchSmart tx2-1300 Series

Ankara Bilgisayar Tamir


100. Yıl, A. Ayrancı, Akay, Anıttepe, Aşağıayrancı Atatürk Bulvarı, Bahçelievler, Bakanlıklar, Balgat, Beşevler Beştepe, Beykent, Beysukent, Beytepe, Bilkent, Bilkent Üniversitesi, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cinnah, Çetin Emeç Bulvarı, Çiğdem Mah. Çukurambar, Demirtepe, Dikimevi Dikmen, Emek, G.Osmanpaşa, Gaziosmanpaşa, Hoşdere, İncek, İncesu, Karakusunlar, Kavaklıdere, Keklikpınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Kolej, Küçükesat, Maltepe, Mebusevleri, Merkez, Meşrutiyet, Mithatpaşa, Mustafa Kemal Mah. Necatibey, Nenehatun, Oran, Öveçler, Seyranbağları, Sıhhiye, Tandoğan, Topraklık, Tunalı Hilmi Tunus Cad. Turan Güneş Bulv. Ümitköy, Y.Ayrancı Yıldız, Yukarı Ayrancı, Yüzüncüyıl