ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
ANKARA LENOVO NOTEBOOK TEKNİK SERVİS

Ankara Lenovo Notebook Teknik Servisimiz Öveçler'de her model Lenovo için teknik destek vermektedir. 13 yıllık tecrübemizi siz değerli Lenovo kullanıcıları için kullanmaktayız.

Lenovo Teknik Servisimizde her model Lenovo Notebook, Netbook ve Tablet PC onarımları yapılmaktadır. Konusunda deneyimi teknisyenlerimiz arızalı cihazınızı titizlikle inceledikten sonra arıza konusu ve maliyetleri hakkında müşteri bilgilendirmesi yapmaktadır. Onarıma bırakmış olduğunuz bilgisayarın tamiri için gereken süre ve maliyeti hakkında detaylı bilgi sahibi olursunuz. Böylece süpriz faturalarla karşılaşmazsınız.

Servisimiz stoklarında bütün Lenovo modelleri için gerekli olan orjinal yedek parçalar mevcuttur. Stoklarda yedek parça bulunması onarım için gereken sürenin kısalmasını sağlamaktadır. Hayatımızın her alanında kullandığımız, artık kişisel bir eşyamız haline gelen bilgisayarlarımız maksimum 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Haftalarca parça beklemeye son!

Ankara'nın en büyük yedek parça deposu ve teknik servisi olan firmamız çalışmalarını siz değerli bilgisayar kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli geliştirmektedir. Müşteri memnuniyeti servisimizin temel prensiplerindendir.

Arızalı bilgisayarınızı servise getirecek zamanınız yoksa, Lenovo Teknik Servisin ücretsiz adrese servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Telefonla arıza kaydı oluşturduğunuzda adresinize aynı gün cihaz teslimi için servis ekibi gönderilir. Servise gelen cihazınızın arızası test edilir. Ankara Lenovo Notebook Servisinde arıza tespiti ücretsizdir. Test sonrası arızanın nedeni, onarım süresi, yaklaşık maliyeti gibi bilgiler hakkında bilgi vermek için notebook kullanıcısı aranır. Müşteri onayı geldikten sonra onarım işlemine başlanır. Onarım sonrası testlerinden başarıyla geçen cihaz teslim edilmek üzere kaldırılır.

Lenovo Bilgisayar Servisinde yapılan tüm tamir işlemleri ONR Bilişim Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri garantisi altındadır. Onarım görmüş cihazınız garanti süresi dahilinde aynı arızayı tekrarlarsa, yapılacak olan işlemden ücret talep edilmez.

Lenovo Teknik Servis de yapılan işlemlerLenovo Batarya
Servisimiz Lenovo Batarya Satışı da yapmaktadır. Yanlış kullanım sonucu batarya ömrünün bitmesi gibi durumlarda bilgisayarınız fişe bağımlı hale gelmektedir. Bu çok can sıkıcı bir durumdur. Dizüstü bilgisayarınız fişten çektiğiniz anda kapanmakta ise artık o bir masaüstü bilgisayar olmuştur.
Lenovo Bataryalar servisimiz stoklarında mevcuttur. Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi almak için lütfen arayınız. 0 312 472 09 55
Lenovo Ekran Değişimi
Lenovo LCD ve Led ekran kırılmaları sonucu kullanılamayan bilgisayarınızın ekranları servisimizde çok kısa süre içerisinde garantili olarak değiştirilir. Notebook ekran kırılması kullanıcı hatası olduğundan dolayı, bilgisayarın garantisi devam etse bile garanti kapsamına girmez. Yetkili servislerde 300,00 - 400,00 $ arasında değişimi yapılmaktadır. Yüksek maliyetli ekran değişimlerine son. Lenovo Teknik Servisinde ekranın boyutu ve modeline göre 150,00 ila 300,00 TL arasında bir maliyetle orjinal ve garantili Lenovo ekran değişimi yapmaktayız. Tüm Lenovo Notebook Ekran Modelleri Servisimiz Stoklarında Mevcuttur.

Lenovo Anakart Tamiri
Anakart bilgisayarın en pahalı ve önemli parçalarından birisidir. Konusunda tecrübeli olmayan ellerde çöpe dönüşecek olan anakartınızı heryere bırakamazsınız. Anakart değişimleri 400,00 - 850,00 $ arasında değişmektedir. Yüksek maliyetler olduğu için değişimden ziyade onarım işlemine gidilir. Servisimizde her marka ve model anakart onarımları profesyonel cihazlar ve sertifikalı teknisyenler tarafından yapılmaktadır. Anakart tamiri Lenovo Teknik Servisinde Garantili olarak yapılmaktadır. Anakart onarımı mümkün olmayan durumlarda müşteri bilgisi ve talebi doğrultusunda değişimi yapılır.
Lenovo Klavye Değişimi
Klavyeler bilgisayarımızın en çok kullanılan parçalarından birisidir. Kullanıma bağlı olarak zamanla tuşları kırılmakta veya bozulmaktadır. Klavyenin sıvı teması ile karşılaşması durumunda klavye bozulmaktadır. Bu gibi durumlarda klavye yenisi ile değiştirilir. Eksik tuşlar için zengin klavye stoğumuzda bulunan klavyelerden alınan tuşlar uyum sağlaması durumunda bilgisayarınıza takılır. Bu sayede klavye değiştirmeden eksik tuşlarınız tamamlanmış olur ve çok uygun bir maliyetle bu sorundan kurtulmuş olursunuz. Tuş kırılmaları ve klavye bozulmaları garanti kapsamı dışında olan kullanıcı hatası olarak nitelendirdiğimiz durumdur. Lenovo marka bilgisayarınızın garantisi devam etse dahi yetkili servislerde klavye değişimi ve onarımı için yüksek tutarlı fatura kesilir.
Servisimizde çok uygun fiyatlarla ve garantili olarak klavye değişimi ve onarımı işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Ankara Lenovo Teknik Servisinde her model Lenovo için klavyeler stoklarımızda bulunmaktadır.
Lenovo Harddisk Değişimi
Bilgisayarımızın depolama birimi harddisktir ve belirli kapasitelerde sınırlandırılmıştır. Kullanıcı için harddisk kapasitesinin yetersiz gelmesi yada harddiskin bozulması durumunda Harddisk değişimi yapılır. Lenovo harddisk değişimleri servisimizde aynı gün yapılmaktadır. Yapılan değişim işlemi sonunda eski harddiskten (eğer kurtarılabilicek durumda ise) bilgiler yenisine aktarılır. Veri transfer işlemi için ekstra ücret talep edilmez.

Lenovo Ram Değişimi
Ram bilgisayarın hızın etkileyen en önemli parçalardan birisidir. Ram'in ne kadar yüksek olması bilgisayarın da o kadar hızlı olması anlamına gelmektedir. Ram'in bozulması veya artırılmak istemesi durumunda, anakartın desteklediği oranda ram değişimi ve takviyesi yapılır. Servisimiz stoklarında Lenovo'nun tüm modellerine uyumlu Ram bulunmaktadır. Takılan ramlar garantilidir. Ram değişim işlemi yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Ram fiyatları hakkında detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. 0 312 472 09 55 ONR Bilişim Bilgisayar ve Teknoloji Hizmetleri.
Lenovo DVD-WR Değişimi
Optik sürücülerin okuma ve yazma ömürleri vardır. Kullanıma göre de bazen arızaya geçmektedirler. Çok hassas yapıya sahip olan optik göz için onarım sözkonusu değildir. Lenovo Optik sürücüsünün bozulması durumunda yenisi ile değiştirilir. Değişimi yapılan DVD-WR iki yıl garantilidir. Stoklarda bulunmaktadır ve değişim işlemi yaklaşık olarak 15 - 20 dakika sürmektedir.
Lenovo Ekran (VGA) Çipi ve Kartı Değişimi
Çip değişimleri tecrübe gerektiren önemli bir işlemdir. Yanlış ellerde bilgisayarı da kullanılamaz hale getirebilir. Ankara Bilgisayar Servisinde konusunda tecrübeli ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından Lenovo Çip değişimi işlerini gerçekleştirmekteyiz. Çip değişim işlemlerini profesyonel cihazlarla ve garantili olarak yapmaktayız. Çip değişim işlemi ve sonrasında uygulanacak olan uyumluluk testleri yaklaşık olarak 1 gün sürmektedir. Onarım işlemi sonrasında test yapılmadan hiçbir cihaz teslim edilmez.
Lenovo Şarj Adaptörü
Lenovo Notebook Teknik Servisinde her model için orjinal ve kalitesi muadil şarj adaptörü bulunmaktadır. Bilgisayarınız için en iyisini düşünen servisimiz her zaman orjinal yedek parça kullanımını önerir. Lenovo Şarj Adaptörleri için detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerimizden alabilirsiniz. 0 312 472 09 55

Lenovo Notebook Tamiri
Ankara Lenovo Teknik Servisi
lenovo servis Ram Yükseltme
Notebook Klavye Değişimi
Ankara Lenovo Notebook Teknik Servis, Kaliteli Hizmet ve Güven...

Müşteri temsilcilerimizden detaylı bilgi almak için lütfen arayınız... 0 312 472 09 55
Ankara'nın heryenine bir telefon kadar yakınız...