ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
ANKARA PACKARD BELL NOTEBOOK TEKNİK SERVİS

Çankaya - Öveçler Packard Bell Notebook Teknik Servisimiz 13 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir. Konusunda deneyimli güler yüzlü teknik personeli ve uygun fiyatlarıyla garantili onarım işlemlerini gerçekleştiren servisimizde hizmetinizdeyiz.
Hızlı çözümler üretebilmek adına her model Packard Bell cihazınız için orjinal yedek parçaları stoklarımızda bulunmaktadır. Haftalarca parça beklemeye son vermeyi amaçlayan hizmet anlayışımız ile ekonomik çözümler üretiyoruz.

Ankara Packard Bell Servisimizde tamiri yapılan cihazınızın onarım sonrası garantisini veriyoruz. Tamir işlemi gören parçanın garanti süresi içerisinde yeniden arızaya geçmesi durumunda yapılacak işlemden ücret talep etmiyoruz.

Servisimizde Packard Bell Notebook İçin Gerçekleştirebileğiniz Hizmetlerimiz

Packard Bell Notbook Adaptörü
Her modele uygun orjinal ve muadil şarj adaptörlerini servimizde beklemeden temin edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve garantili ürünler.

Packard Bell Notebook Bataryaları
Her model Packard Bell Notebook, Netbook bataryalarını servisimizden temin edebilirsiniz. Orjinal ve Yan Sanayi Bataryalarda uygun fiyatlar, performans ve arıza garantisi...

Packard Bell Notebook Ekran Chip ve Kart Değişimi
Arızaya geçen VGA çipi ve Ekran Kartı sorunlarında servimizde test edilen cihazınızın tamiri mümkünse mevcut parçalar kullanılarak tamir işlemi yapılmaktadır. Tamir işlemi değişime göre daha ekonomik bir çözümdür. Tamir gören cihazın aynı hatayı tekrarlama olasılığını göz önünde bulunduran servisimiz cihazı bir takım testlere tabii tuttuktan sonra kullanıcıya teslim etmektedir. Tamiri mümkün olmayan çip arızalarında yenisi takılarak çözüm aranır. Yeni kart veya çip takılması onarıma göre daha maliyetli bir durumdur. Her iki durumda da onarımı gerçekleşen cihaza yapılan işleme garanti verilir.

Packard Bell Notebook Klavye Değişimi
Kullanıma bağlı olarak notebook klavyelerinde tuş kırılmaları veya klavye bozulmaları meydana gelmektedir. Ekonomik bir çözüm olarak servisimizde eksik tuşlar tamamlanır. Tuşu bulunmayan klavyeler yenisi ile değiştirilir. Ankara Packard Bell servisimizde orjinal klavyeler kullanılmaktadır. Değişimi yapılan klavyenin arızaya karşı iki yıl garantisi bulunmaktadır.

Packard Bell Notebook Ekran Değişimi
Her modele uygun inç notebook ekranlarını stoklarımızda bulunduran firmamız yaklaşık olarak 15 dakika içerisinde ekran değişimlerini gerçekleştirmektedir. Değişimi yapılan ekranların 1 yıl garantisi vardır. Her modele uygun orjinal Packard Bell ekranlarını servisimizden temin edebilirsiniz.

Packard Bell Notebook DVD Tamir ve Değişimi
Mekanik arızayla ilgili sorunlarda ( DVD yuvasının açılmaması, DVD'ye elektrik gelmemesi, Açma düğmesinin kılması veya içine kaçması, DVD kapağındaki çatlak ve kırıklar vb. gibi) tamir işlemi yapılmaktadır. Optik gözün bozulması durumunda tamiri sözkonusu olmadığından uyumlu DVD ile değişimi yapılmaktadır. Değişimi yapılan veya tamir gören optik okuyucular Ankara Packard Bell Teknik Servis garantisi altındadır.

Packard Bell Notebook Ram Yükseltme ve Değişimi
Yavaşlığından sıkıldığınız bilgisayarınızın hızını etkileyen en önemli parçalarından bir tanesi Ram'dir. Ram'in ne kadar yüksek olması, bilgisayarın açılış kapanış, ve işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlar. Anakartın desteklediği ölçüde ram kapasitesi servisimizde artırılabilir. Yaklaşık olarak 15 dakika süren ram değişimleri ile ilgili detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.
Packard Bell Notebook Harddisk Yükseltme ve Değişimi
İşletim sisteminin yüklü olduğu ve verilerimizi depoladığımız Harddisklerin arızalanması durumunda tamiri mümkün olmadığı için yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Bozulmanın yanı sıra kapasitesinin yetersiz olması durumunda da depolama alanını genişletmek için ihtiyaç doğrultusunda daha geniş kapasiteli harddisk takılabilir. Her kapasitedeki harddiskler servisimiz stoklarında mevcuttur. Bu değişim sonrasında işletim sisteminin yeniden yüklenmesi de gerektiğinden işlem yaklaşık olarak 6 saat sürmektedir. Öğleden önce bırakılan cihazlar aynı gün akşamına teslim edilir. Servisimizde Harddisk değişim işlemini gerçekleştiren müşterilerimizden sistem yüklenmesi için ekstra ücret talep edilmez. Değişimi yapılan harddisklerin iki yıl garantisi vardır.

Packard Bell Notebook Sistem Geri Yükleme - Format İşlemleri
İşletim sisteminin çökmesi genellikle bilgisayara bulaşan virüslerden, sistem dosyalarının yanlışlıkla silinmesinden veya yanlış yüklenen bir programda kaynaklanabilir. Sistemin yeniden yüklenmesi için tamamen çökmesine de gerek yoktur. Zamanla önbelleği dolan gerekli gereksiz birsürü programın yüklü olmasından vb gibi sebeplerden dolayı aşırı yavaşlayan bilgisayarın tazelenmesi için zaman zaman sistemin yeniden yüklenmesi gerekir. Servisimizde format işlemi gerçekleştirilen bilgisayara sistemin yüklenmesinden sonra driverları eksiksiz olarak yüklenir. Format sonrası ihtiyaç duyulabilecek tüm programlar ( Office uygulamaları, Her formatta videoyu açabilen video oynatıcılar, CD - DVD yazdırma programları, Antivirüs programları ve kullanıcı talebi doğrultusunda istenilen programlar.) yüklenir. Güncelleştirmeler yapılır ve kullanıcıya teslim edilir. Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemleri kullanıcı talebi doğrultusunda bilgisayarınıza sorunsuz olarak yüklenir.

Packard Bell Notebook Sistem Performans Ayarları
Bilgisayarınız özellikleri doğrultusunda tam kapasite verimli çalışabilmesi için gerekli olan ayarlamaların tümünü ihtiva eden bir işlemdir. Bilgisayarın durumuna göre yaklaşık olarak 3 saat süren işlem bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayacaktır. Performans ayarları işlemi için daha detaylı bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Çankaya Packard Bell Servisinde Arıza Tespiti Ücretsizdir.

Cihazınızı tamir ettirmek için ayıracak zamanınız yoksa adrese teslim hizmetimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Adrese servis için 0 312 472 09 55 numaralı telefonumuzdan bize ulaşıp müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.
Ankara'nın heryenine bir telefon kadar yakınız...


TEKNİK SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ PACKARD BELL NOTEBOOK MODELLERİ

Packard Bell Dot Series
Packard Bell DOTM Series
Packard Bell DOST Series
Packard Bell EasyNote BG 45 Series
Packard Bell EasyNote BG 46 Series
Packard Bell EasyNote MB 6 Series
Packard Bell EasyNote MB 8 Series
Packard Bell EasyNote ME 35 Series
Packard Bell EasyNote MH 35 Series
Packard Bell EasyNote MH 36 Series
Packard Bell EasyNote MH 45 Series
Packard Bell EasyNote ML 65 Series
Packard Bell EasyNote MT 85 Series
Packard Bell EasyNote NM85 Series
Packard Bell EasyNote RS 65 Series
Packard Bell EasyNote SB 8 Series
Packard Bell EasyNote TJ65 Series
Packard Bell EasyNote TJ75 Series
Packard Bell EasyNote TK85 Series
Packard Bell EasyNote TM85 Series
Packard Bell EasyNote TM86 Series
Packard Bell EasyNote TN65 Series
Packard Bell EasyNote TR85 Series


packard Bell Notebook Batarya Pil
packard Bell Notebook Dvd Sürücü
packard Bell Notebook Hard Disk
packard Bell Notebook klavye
packard Bell Notebook Led-Lcd Ekran
packard Bell Notebook ram Bellek
packard Bell Notebook Adaptör
Packard Bell Ntebook Anakart Tamiri ve Anakart Değişimi
Packard Bell Garantili Chip Değişimi Ekran Kartı Tamiri Grafik Chip Değişimi