ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
ANKARA SAMSUNG NOTEBOOK TEKNİK SERVİSİ

Samsung Ankara Notebook Teknik Servisimiz 13 yıldır Öveçler 1322. Cad. 54/C adresinde uzman kadrosu ve tecrübesiyle hizmet vermektedir.
Notebook teknik servis konusunda yenikleri yakından takip eden firmamız teknolojik anlamda tam teşekküllü bir labratuvara sahiptir.

Notebook teknik servisliği hizmeti vermek profesyonellik ve tecrübe isteyen bir konudur. Bilgisayarınız servisimizde konusunda deneyimli teknisyenlerimiz tarafından özenle incelenir ve onarımı gerçekleştirilir.

Servisimize bırakmış olduğumuz cihazınız teknisyenlerimiz tarafından titizlikle arıza tespiti yapmak için incelenir. Arızası belirlenen bilgisayarın onarımı için gerekli olan süre ve maliyeti hakkında bilgi verilir. Müşteri onayı alındıktan sonra tamir işlemi gerçekleştirilir. Müşteri onayı alınmadan hiçbir işlem yapılmaz. Bu sistem sayesinde yüksek maliyetli süpriz fiyatlarla karşılaşmazsınız. Müşterilerimizin onaylamadığı cihazların tamiri yapılmaz ve arıza tespiti içi ücret talep edilmez. Ödemelerinizi kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgisayarınız Ankara Samsung Yetkili Servisinde emin ellerdedir. Ücretsiz arıza tespiti ve adrese servis ile hizmetinizdeyiz. Ankara'nın en büyük Notebook Servisiyiz.
Servisimizde tüm notebook modelleri için gerekli yedek parça ve ekipmanlar stoklarımızda mevcuttur. En sık gerek duyulabilecek malzemeler şarj adaptörü ve bataryadır. Zamanla kullanıma bağlı olarak arızaya geçen şarj adaptörleriniz orjinal ve muadil olarak stoklarımızda bulunmaktadır.

Sürekli şarjda duran bilgisayarınızın bataryası ömrünü bitirmekte ve elektriksiz çalışmamaktadır. Her model samsung notebook bataryaları servisimizde mevcuttur.

Çok nadir de olsa oluşan arızalardan birtanesi de ekran çipi arızalarıdır. Samsung notebooklar güçlü bir soğutma sistemine sahiptir. Soğutucu fanın arızaya geçmesi yada termal sistemin özelliğini yitirmesiyle çip soğutma işlemi tam olarak gerçekleşmez. Aşırı ısınan VGA çip yanar. VGA çip değişimi hassas bir işlem olduğundan konusunda deneyimli uzman teknikerler ve profesyonel cihazlarla yapılması önemlidir. Ankara Samsung Yetkili Servisinde çip değişim işlemlerini sorunsuz ve garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kullanıma bağlı olarak klavyede meydana gelen tuş kayıpları oluşmaktadır. Servisimizde her marka klavye tuşları mevcuttur. Bilgisayarın sıvı teması görmesi sonucu oluşan klavye arızaları durumunda eğer mümkünse mevcut klavye tamir edilir. Tamiri mümkün olmayan durumlarda yeni klavye takılır. Samsung Notebook Teknik Servisinde her model Samsung Notebook Klavyeleri mevcuttur.

Bilgisayarın düşmesi veya üzerine sert bir cisim çarpması sonrası kırılan LCD panellerin değişimi de Ankara Notebook Servisinde kısa sürede gerçekleştirdiğimiz işlemlerden biridir. Siz değerli müşterilerimizin zamanının ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Sizlere kısa sürede servis hizmeti verebilmek için Samsung LCD Ekranları stoklarımızda hazır bulunduruyoruz. Ortalama ekran değişimi süresi 15 dakikadır.

Servisimizde gerçekleştirdiğimiz DVD Writer Değişimi, Notebook Ram Değişimi gibi işlemler de yaklaşık olarak 20 dk sürmektedir.

Depolama alanı kapasitesini yükseltme işlemlerinde tercih etmiş olduğunuz harddisk montajı yapıldıktan sonra işletim sisteminin de yüklenmesi gerekir. İşletim sisteminin yüklenmesi, sistem sonrası programların ve driverların yüklenmesi, güncelleştirmelerin ve performans ayarlarının yapılması gibi işlemler standart olarak yapılır. Bilgisayarın hızına bağlı olarak bu işlem 4 ila 9 saat arası sürmektedir. Servisimizde HDD değişimi yapılan cihazınız için işletim sistemi yüklenmesi için ekstra ücret talep edilmez.

Teknik servisimizde müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli yeniliyoruz. 13 yıldır yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve garantili işçilik ONR Bilişim ve Teknoloji hizmetleri.


Samsung N130 Series
Samsung N140 Series
Samsung N150 Series
Samsung N210 Series
Samsung N310 Series
Samsung NC10 Series
Samsung Q310 Series
Samsung Q330 Series
Samsung R508 Series
Samsung R510 Series
Samsung R518 Series
Samsung R520 Series
Samsung R522 Series
Samsung R528 Series
Samsung R530 Series
Samsung R540 Series
Samsung R560 Series
Samsung R580 Series
Samsung R60 Series
Samsung R620 Series
Samsung RV510 Series
Samsung X360 Series
Samsung X460 Series