ONR BİLİŞİM BİLGİSAYAR ve TEKNOLOJİ HİZMETLERİ

            Firmamız Ankara'da 14 yıldır bilgisayar ve bilişim cihazları konusunda tamir, bakım ve satış hizmeti vermektedir. Konusunda uzman bir teknik ekiple,  yuksek teknolojili ekipmanlar yardımı ile Ankara'da garantili ve hızlı teknik servis hizmeti vermekteyiz. 

            Hizmet verdiğimiz teknik alanlarda öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Kaliteli ve garantili onarımlar ile hızlı ve öncelikli hizmet alanlarımız; Bilgisayar bakım, onarım ve satıştır.

            Firmamız Ankara'nın her yerine yeride servis hizmeti vermektedir. Notebook, laptop, yazıcı, fotokopi gibi cihazlarınız yeride servis hizmetimizle aynı gun servis sağlamaktadır. Gerektiğinde cihazınızı yerinden alır ve yerine teslim eder.

        Bunun yanı sıra yedek parça satışıda mevcut olup notebook adaptör, laptop adaptör, netbook adaptör, notebook batarya, laptop batarya, netbook batarya, toner dolum, satş, kartuş dolum, satış gibi hizmetleride ayağınıza getirmekteyiz.

            Teknik anlamda ihtiyaç duyduğunuzda bir telefon yakınınızdayız.

            Unutmayın! Kalite Asla Tesadüf Değildir...


Ankara bilgisayar teknik servisi tamiri, Bilgisayar servisi, ankara notebook tamiri ve yedek Parça, bilgisayarcı ankara, bilgisayar satış ve sıfır parça, bilgisayar servis, bilgisayar servisi, öveçler bilgisayar tamiri, ankara bilgisayar tamir, Veri Kurtarma, Kartuş Toner Dolumu, Toplama Bilgisayar, ankara bilgisayarcı, ankara bilgisayar tamircisi, bilgisayar tamircisi, ankara bilgisayar, bilgisayar bakım, bilgisayar donanım, ankara bilgisayar firmaları, notebook adaptör, laptop adaptör, netbook adaptör, notebook batarya, laptop batarya, netbook batarya ,toner dolum, satş, kartuş


ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55
Teknik Servis Görüntülerimiz