Tüm marka ve model notebook'ların orjinal yedek parçaları adaptör, batarya, lcd panel, led panel, klavye, ram, ekran kartı, ankart gibi stoklarımızda olup satışı yapılmaktadır.

    Siz degerli müşterilerimize tavsiyemiz cihazlarınızı daha performanslı ve uzun  süreli kullnamak istiyorsanız tamir veya yedek parçalarda mutlaka orjinal ürün tercih edin. Neden orjinal parça örneğin adaptörünüz, bozuldu ve yenisini alacaksınız. Tüm notebook'lar üretim esnasında belirli bir voltaj'a göre üretilirler ve bu değerleri sadece orjinal adaptör verebilir ve konfigure çalısırlar piyasada bulunan muadil adaptör'ler ise bu voltajı tam anlamıyla karşılayamaz ve kısa sürede sonucu ağır arızalara neden olur. Biz ONR Bilgisayar olarak bu önemi biliyor ve tamamen orijnal parça kullanıyoruz.

Notebook Batarya Pil
Notebook Led-Lcd Ekran
Notebook Klavye
Notebook Şarj Adaptörü
Notebook Hard Disk
Notebook Ram Bellek
Notebook Dvd Rw Sürücü
Ankara Bilgisayar Tamir


100. Yıl, A. Ayrancı, Akay, Anıttepe, Aşağıayrancı Atatürk Bulvarı, Bahçelievler, Bakanlıklar, Balgat, Beşevler Beştepe, Beykent, Beysukent, Beytepe, Bilkent, Bilkent Üniversitesi, Birlik Mahallesi, Cebeci, Cinnah, Çetin Emeç Bulvarı, Çiğdem Mah. Çukurambar, Demirtepe, Dikimevi Dikmen, Emek, G.Osmanpaşa, Gaziosmanpaşa, Hoşdere, İncek, İncesu, Karakusunlar, Kavaklıdere, Keklikpınarı, Kırkkonaklar, Kızılay, Kolej, Küçükesat, Maltepe, Mebusevleri, Merkez, Meşrutiyet, Mithatpaşa, Mustafa Kemal Mah. Necatibey, Nenehatun, Oran, Öveçler, Seyranbağları, Sıhhiye, Tandoğan, Topraklık, Tunalı Hilmi Tunus Cad. Turan Güneş Bulv. Ümitköy, Y.Ayrancı Yıldız, Yukarı Ayrancı, Yüzüncüyıl

Notebook Anakart Tamiri


ONR BİLİŞİM
BİLGİSAYAR TEKNOLOJİ HİZMETLERİ
0 312 472 09 55